Kalhotky a tanga

Kalhotky nebo tanga? Toť otázka. Jedny ženy volí raději kalhotky, připadají jim pohodlnější. Tanga jsou ale také pohodlná a zároveň sexy, což je ideální spojení.

Klasické kalhotky

Zakoupit si několik kusů klasických kalhotek je vždycky dobrá volba. Takové bežné kalhotky totiž vždy příjdou vhod. Že se Vám zdají klasické kalhotky příliš nudné? Omyl, dnes už nemusí být všechny kalhotky jednotvárné, jednobarevné a okoukané. Vyrábí se z různých materiálu, používají se různé vzory a potisky. Často také můžeme nalézt kalhotky s našitými krajkami po bocích. Někdy kalhotky bývají i celokrajkové nebo ušité z průsvitných materiálů. Někdy tyto kalhotky zdobí i malá mašlička nebo nenápadný šperk, takže jsou ještě krásnější.

 

Bokové kalhotky

Bokové kalhotky jsou jasnou volbou především pro ty mladší z nás. Nemůže se totiž stát, že by někde vykukovaly a prozrazovaly, co dnes máme na sobě. Bokové kalhotky se vyrábí tak, aby dokonale padly Vaší postavě a přizpůsobily se ji. Materiály a vzory kalhotek bývají také různé. Jejich využití je také i při horkých letních dnech, kdy platí pravidlo – čím méně látky, tím lépe.

 

Nohavičkové kalhotky

Závidíte občas pánům jak pohodlně se cítí v boxerkách. No ještě že existují nohavičkové kalhotky! Ty jsou velmi podobné pánským boxerkám, ne-li lepší. Oproti mužům máme my ženy totiž velkou výhodu. Můžeme si vybrat z velkého množství barev, vzorů, materiálů a ozdob. Takže naše nohavičkové kalhotky budou vypadat neobyčejně a krásně, kdežto jejich boxerky zůstanou, černé a bílé. A kdo pak bude závidět komu?

 

Kalhotky s vyšším pasem

Kalhotky s vyšším pasem jsou oblíbené především u žen, které mají rády pohodlí. Větší poměr materiálu při výrobě zaručuje také lepší ochranu Vašeho těla. Využít je lze třeba v zimním období. Dnes se už vyrábí ale z tak tenoučké a příjemné látky, že je klidně využijete i v létě. Jsou vyrobeny tak, aby Vám svěle padly, a nestahovaly v pase nebo na stehnech.

 

Tanga

Tanga jsou sexy. Tanga jsou In. A jsou také neuvěřitelně pohodlná a praktická, ač se to tak na první pohled nezdá. Proč praktická? No protože jsou téměř neviditelná. A tak třeba nezkazí Váš outfit, protože Vám nebude nikde vykukovat žádný šev ani lem, když nosíte legíny či jiné přiléhavé oblečení. Tanga se vyrábí v nejrůznějších střizích. Od klasických jednobarevných tanga až po tanga skládající se z jemných šňůrek a ozdůbek navíc zdobené třeba krajkou. Ty prostě chcete!

 

Bezešvé prádlo

Trendy v oblékání a v technologiích jejich výroby jdou stále dopředu a ani spodní prádlo není vyjímkou. Bezešvé spodní prádlo je názorným příkladem. Materiál ze kterého se vyrábí je tenoučký, elastický a neuvěřitelně příjemný na Vaší pokožce. A hlavní výhoda? Je střižené laserem, takže nemá žádné švy. Je tedy téměř neviditelné. Často se také vyrábí v béžové (nebo tzv. tělové) barvě, takže budou vidět ještě méně. Že jste takové prádlo ještě nikdy nezkusili? Tak nevíte o co přicházíte, objednejte si alespoň jeden kus ještě dnes a nebudete litovat.