Plavky

Léto už se blíží a Vy stále dumáte nad výběrem plavek? Tak už nemusíte, pomůžeme Vám se rozhodnout. Každá si jistě najde něco vhodného pro sebe. Jednodílné plavky, dvoudílné plavky, tankiny – stačí si jen vybrat. Navíc existuje i velké množství střihů a provedení, takže Vaše představy budou jistě naplněny.

 

Jednodílné plavky

Klasika, stálice mezi plavkami. Jednodílné plavky se vždy mohou hodit. Ať už sportovně založeným ženám, které mají rády pohodlí při plavání. Nebo ženám, které chtějí vypadat elegantně, klasicky a sofistikovaně. Jednodílné plavky splňí všechny požadavky. U některých těchto plavek můžeme najít také i vyztužené košíčky. Plavky se vyrábí v mnoha barvách a provedeních. Materiál je rychleschnoucí a odolný vůči slunečnímu záření. Některé modely bývají zdobeny šperky, mašličkami nebo volánky.

 

Dvoudílné plavky

Pokud si lámete hlavu, jaké plavky si vybrat, doporučujeme si pořídit dvoudílné plavky. Jsou nejkupovanějšími a nejoblíbenějšími plavkami vůbec. Vyrábí se jak v klasickém provedení bikin, tak i v provedení, které připomíná set podprsenky  kalhotek. V případě bikin jsou plavky měkké, nevyztužené. Zavazují se za krkem, na zádech a na bocích. Díky zavazování a měkkým košíčkům je lze snadno přizpůsobit každé postavě. Dvoudílné plavky s vyztuženými košičky vypadají o něco elegantněji, mají také push-up efekt. Bývají na zavazování nebo mají speciální zapínání.

 

Tankiny

Pokud se nemůžete rozhodnout mezi jednodílnými a dvoudílnými plavkami doporučujeme Vám vybrat si tankiny. Je to dokonalý kompromis. Skladají se ze dvou dílů, ale na první pohled vypadají jako jednodílné. Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Využití najdou především u žen nižší postavy, kterým nesedí dvoudílné plavky na délku. Tankiny si oblíbily také těhotné ženy.

 

Parea

Parea, plážové tuniky, plážové šaty, sukně a šátky jsou skvělým doplňkem Vašich plavek. Hodí se např. když se chcete jít projít v plavkách, ale příjde Vám, že jste příliš odhalená. Nebo když se chcete jen tak procházet po pláži. Nebo si je můžete obléct, protože se Vám prostě líbí.