Podprsenky

Podprsenky jsou výsadou žen. Je to naše chlouba a nikdo nám ji nemůže vzít. Proto většinou chceme, aby naše podprsenka vypadala dokonale. Ale co je nejdůležitější. Musíme se v ní dobře cítit. Najít tu správnou podprsenku, která je zároveň krásná a dobře se v ní cítíme je dnes umění. A pokud má další benefity jako třeba push-up efekt, našli jste tu správnou! Při výběru podprsenky je třeba zpomalit, zamyslet se, znát své míry a vše pořádně vyzkoušet. K podprsence si také můžeme doladit kalhotky nebo tanga a vytvořit tak neodolatelný komplet.

 

Push-up podprsenky

Nejčastěji vyhledávaný typ podprsenky – to jsou push-up podprsenky. Která žena by totiž nechtěla, aby její ňadra vypadaly na první pohled větší, plnější a celkově krásnější. Přesně tyto výhody push-up podprsenky nabízí. U většiny těchto podprsenek je i možnost vložit vycpávku do košíčku, takže push-up efekt ještě více podpoříme. Tyto podprsenky mají v 99% případů všité kostice, aby svůj účel plnily v největší možné míře. Navíc jsou to podprsenky, u kterých se můžeme nejvíce vyřádit, co se týče vzorů, materiálů a zdobení. Krajky, stuhy, imitace šperků nebo i pravé šperky – nic z toho push-up podprsenkám není cizí. V kategorii push-up podprsenek jistě každý najde nějakou, která mu padne do oka.

 

Soft podprsenky

Soft podprsenky mají velmi blízko vzhledem k push up podprsenkám. Jejich úkolem však není zvětšovat, ale správně držet poprsí. Mohou se vyrábět ve verzi, která má všité kostice, ale i ve verzi bez kostic. Látka, ze které se podprsenky vyrábí bývá tenkoučká, většinou je celokrajková a není u nich možnost vsazení vycpávek. Některé soft podprsenky mají i širší ramínka, aby usnadnily nošení těm obdařenějším z nás. Celkově soft podprsenky působí velmi elegantním a sofistikovaným dojmem, takže jsou vhodné pro každého, kdo se chce cítit jako dáma.

 

Bardotky

Bardotka, nebo podprsenka balkónového střihu, je univerzálně použitelná. Snad se může stát neoblíbenějším kusem ve Vašem šatníků. Čím se bardotka odlišuje od ostatních podprsenek. Košíčky u tohoto typu podprsenky působí zarovaným dojmem, na první pohled nám mohou připadat příliš nízke, je to ale pouze optický efekt. Ramínka bývají často odepínatelná a tak se tento typ podprsenky hodí třeba pod svatební nebo jiné šaty. Bardotka najde využití u každé ženy, hodí se na všechny velikosti poprsí.

 

Sportovní podprsenky

Nejen na sport a pohyb, ale i na každý den, se hodí sportovní podprsenka. Vyznačuje se jednoduchým střihem a všestranným využitím. Sportovní podprsenky se vyrábí z pružných, příjemných a prodyšných materiálů, díky kterým Vám tato podprsenka svěle padne. Většinou jsou jednobarevné, vyrábí se v černé, bílé nebo tělové barvě.

 

Kojící podprsenky

Sláva, konečně je tu něco, co našim maminkám značně usnadní kojení. Jsou to kojící podprsenky. Maminky si tak nemusí při krmení svých ratolestí složitě sundávat své spodní prádlo a další kusy oblečení. Kojící podprsenky jsou navrženy tak, aby bylo kojení co nejjednodušší a zároveň aby příprava k němu netrvala příliš dlouho. Podprsenka má strategický umístěná odepínání, takže je její použití velmi jednoduché. Vyrábí se z příjemných materiálů, aby se každá maminka cítila co nejpohodlněji.