Košilky

Pokud se chcete při spánku cítit velmi žensky a zároveň pohodlně, pořiďte si košilku. Dnes je již tolik možností, že každé musí padnout nějaká do oka. Ale pokud mluvíme košilkách, nemusí se jednat jen o noční košilky. Košilky mohou být i spodní.

 

Spodní košilky

Multifuknční, krásné, sofistikované – to jsou spodní košilky. Jejich využití je opravdu všestrané. Jejich nejdůležitější funkce je zahřát a chránit záda v zimním období. Další možností využití je pod průsvitná trička a halenky. Spodní košilky lze nosit ale i samostatně, třeba v létě jako jednoduchý top k sukni či kraťasům. Nejčastěji se vyrábí z hladkého materiálu, na výrobu se používá bavlna či materiály s příměsí elastanu. Spodní košilky bývají jednobarevné.

 

Noční košilky

Noční košilky jsou výbornou společnicí Vašeho spánku. Jsou lehké, prodyšné a vzdušné. Navíc se skládají jenom z jednoho dílu, takže se Vám nemůže druhý díl někde zatoulat, tak jak se to stává u pyžam. Noční košilka nemusí nutně znamenat nezajímavý kytičkovaný model se zapínáním na knoflíky. Můžete si vybrat z nepřeberného množství střihů, materiálů, vzorů a ozdob. Sníte o jedinečné noční košilce? Dnes už to nemusí být jen sen. Vyberte si třeba košilku vyrobenou ze stoprocentní bavlny. Nebo Vám více vyhovuje viskóza. I to není problém. Viskózové noční košilky jsou velmi elegantní, často bývají zdobené jemnými kraječkami, řasením nebo volánky.

 

Saténové košilky

Satén je odjakživa znamením luxusu. A ani saténové košilky nejsou výjimkou. Tento materiál je neuvěřitelně příjemný k Vaší pokožce. Dokáže zchladit rozpálené tělo během horkých letních nocích. Navíc se v ní budete cítit neuvěřitelně sexy a stylově. Saténové košilky se vyrábí většinou v jednobarevných variantách, ale existují i saténové materiály se vzory květin. Navíc bývají saténové košilky zdobeny našitými krajkami nebo všelijakými volánky.